Twoje zamówienie jest przetwarzane...

Oferta specjalna ważna tylko przez:

Tak! Dodaję Kolekcję Medytacji do mojego zamówienia za jedyne 37 zł!

* Po naciśnięciu przycisku "Tak! Odbieram dostęp" Twoja karta płatnicza zostanie obciążona na 37 zł.

Medytacja poranna na wysoką energię i skupienie - 10 minut prowadzonej medytacji, dzięki której każdego ranka podnoszę poziom mojej energii oraz programuje swoją podświadomość na konkretny cel czy też intencje.

Medytacja wieczorna na odstresowanie się i jakościowy sen - Poznaj mój sprawdzony sposób, dzięki któremu pozbyłam się chronicznego stresu, który tworzony jest przez nasze myśli i emocje takie jak: strach, złość, lęk, poczucie winy … - emocje o niskiej wibracji.

Medytacja skierowana na programowanie podświadomości na osiągnięcie celu - Podczas tej medytacji pokażę Ci jak ja przygotowuję swoją podświadomość na to, aby zaczęła tworzyć to czego pragnę i tym samym wpierała mnie w dążeniu do celu.

Kalejdoskop na odstresowanie się - Zmieniające się kolory i wzory w kalejdoskopie za każdym razem zajmują mój pędzący umysł. Pozwala mi to, na obniżenie fal wibracji z wysokich analitycznych fal Beta na fale Alfa.

Medytacja synchronizacji serca z umysłem -  centrum świadomości przenosi się z naszego mózgu prosto do serca
Dzięki koherencji zaczęłam zauważać możliwości i rozwiązania, których nigdy wcześniej nie widziałam, podpowiedzi same zaczęły się pojawiać.

Kalejdoskop programujący na wolność finansową - to około 30 minut prowadzonej medytacji, podczas której poznasz moją sprawdzoną metodę na tworzenie nowego, podświadomego, finansowego blueprint.

Medytacja tworzenia nowego finansowego blueprint - Dla większości ludzi blueprint jest oparty na niedostatku, strachu i rywalizacji.

W tej medytacji zmieniamy go na dostatek, szczęście i współpracę.

Poranna medytacja na wzmocnienie systemu odpornościowego - Proces ten pomaga zredukować stres, poprzez włożenie organizmu w stan relaksu, gdzie umysł z wysokich fal beta wchodzi na niższe fale alfa. Jest to moment kiedy organizm może zacząć aktywować system regeneracji i odnowy.

Eco medytacja - Ponad 100 artykułów opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych i psychologicznych, w tym dziesiątki badań klinicznych, wykazało, że stosowana w tej medytacji technika EFT pomaga pozbyć się stresu, strachu, lęków, depresji.

Tak! Dodaję Kolekcję Medytacji do mojego zamówienia za jedyne 37 zł!

* Po naciśnięciu przycisku "Tak! Odbieram dostęp" Twoja karta płatnicza zostanie obciążona na 37 zł.

>